Staff

Multi-Discipline Laboratory

List of Support Staffs

thomas

Thomas Al Verghese
Science Officer
thomas@ummc.edu.my
03-7967 7887

Tan_Kok_Wee_1

Tan Kok Wee
Juruteknologi Makmal Perubatan
tkwe@um.edu.my
03-7967 4772

SitiSalwati_1

Siti Salwati Bahanani Balkis
Juruteknologi Makmal Perubatan
asoib@um.edu.my
03-7967 6682

Terence_Vijandaran_Patrick_1

Terence Vijandaran Patrick
Juruteknologi Makmal Perubatan
terence@um.edu.my
03-7967 6682

Arni_Suzana_1

Arni Suzana Bte Abu Seman
Juruteknologi Makmal Perubatan
arni_suzana@um.edu.my
03-7967 6682

Hanafiah_Basar_1

Hanafiah Bin Basar
Juruteknologi Makmal Perubatan
hanafiah@um.edu.my
03-7967 6682

Saifuddin_1

Mohd Saiffudin bin Hj. Abd. Razak
Juruteknologi Makmal Perubatan
(Seconded staff from Dental Faculty)
msaiffu@um.edu.my
03-7967 6682

Zurinah_1

Siti Zurinah Bte Bahari
Juruteknologi Makmal Perubatan
siti_zurinah@um.edu.my
03-7967 6682

norainhussin

Norain Bte Hussin
Juruteknologi Makmal Perubatan
norainhussin@um.edu.my
03-7967 6682

Roslan_Sani_1

Roslan bin Sani
Pembantu Am Pejabat
ilan@um.edu.my
03-7967 6633

azmani

Azman Bin Ismail
Pembantu Am Pejabat
azmani@um.edu.my
03-7967 6682

Termizi_1

Ahmad Termizi bin Zainal Abidin
Pembantu Am Pejabat
mizi@um.edu.my
03-7967 6682

Daeng_1

Daeng Hasbullah bin Jamaluddin
Pembantu Am Pejabat
mato_mato@um.edu.my
03-7967 6682